Toalety w strefie biznesowej niemieckiego stadionu piłkarskiego Volkswagen Arena zostały wyposażone w system inteligentnych luster. Dzięki temu fani VfL Wolsburg mogą oglądać klubowe informacje i reklamy podczas mycia rąk.
W sumie zainstalowano 13 luster ze szkła Pilkington Mirropane™ Chrome Spy, z 34 powierzchniami ekspozycyjnymi, które podkreślają nowoczesny charakter stadionu. Za realizację projektu odpowiedzialna była firma Mirrads, niemiecki Tech-Start-up.
Klub piłkarski VfL Wolfsburg wykorzystuje inteligentne lustra jako innowacyjną przestrzeń reklamowo-informacyjną, która może być również wynajmowana przez sponsorów i partnerów. Ten nowoczesny system wykorzystywany jest zarówno podczas meczów Bundesligi, jak i w trakcie odbywających się na stadionie licznych imprez firmowych, konferencji i bankietów.
Zdjęcia: Mirrads.de