Close 
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail
Thumbnail

Salon Yes, Galeria Młociny, Warszawa

The Project
Galeria Młociny została otwarta w maju 2019 roku. Ten nowoczesny obiekt, autorstwa zespołu warszawskich architektów Kuryłowicz & Associates, mieści się na warszawskich Bielanach. Na wielofunkcyjną przestrzeń budynku składają się liczne punkty usługowe, handlowe, biurowe i rozrywkowe.

Jeden z mieszczących się w galerii salonów, z biżuterią Yes, został przeszklony przy użyciu szkła laminowanego Pilkington OptiView™ Protect OW T, o wysokiej przezierności i przepuszczalności światła powyżej 90%, doskonale sprawdzającym się w przypadku przeszkleń wewnątrz budynków, ze sztucznym oświetleniem.

To neutralne szkło, z powłoką antyrefleksyjną, ogranicza odbicia światła do ok. 2%. Dzięki tak niskiej refleksyjności, przeszklenia są przejrzyste i wolne od zakłóceń i zniekształceń, a przedmioty eksponowane w salonie- doskonale widoczne z każdego punktu i kąta patrzenia. Dodatkowo, szkło Pilkington OptiView™ Protect OW T zapewnia ochronę przed aktami wandalizmu, takimi jak włamanie, czy kradzież. Podczas gdy zwykła szyba może zostać w łatwy sposób stłuczona, szkło laminowane jest bardziej odporne na rozbicie. Dzięki wysokiemu współczynnikowi izolacyjności akustycznej, zapewnia także doskonałą ochronę przed hałasem. Powłoka szyb jest trwała i odporna na ścieranie, co sprawia, że okna wystawowe są łatwe w czyszczeniu (np. z odcisków palców, czy innych zabrudzeń). Dodatkowym atutem jest fakt, że szkło może być dostarczane w dużych rozmiarach, co znacznie ułatwiło pracę nad projektem salonu.
  Project ReferencePL0362
  View Project Location Map
Project Details
Surface Area
40,6 m²
Address
Zgrupowania AK "Kampinos" 15, 01-943 Warszawa, Polska
Opening Date
23 May 2019
Building Type
  • Commercial
About the Architect/Installer
Benefit Led Categories
  • Special Applications